Numer Eori rejestracja Warszawa

Wyrobimy numer EORI w 5 godzin i wszystko on-line !*

Bez numeru EORI prowadzenie własnej firmy na większą skalę jest w zasadzie niemożliwe, szczególnie gdy planujemy eksport lub import towarów poza Unię Europejską lub spoza niej. Nadany numer EORI, a właściwie Economic Operator Registration and Identification, umożliwia handel z krajami niebędącymi członkami UE. Jego uzyskanie wiąże się jednak z kilkoma formalnościami, które chętnie dopełnimy za Ciebie. Zyskujesz więc pewność, że procedury są prowadzone i nadzorowane przez doświadczonych i kompetentnych fachowców mających pojęcie o tym, jak przebiega rejestracja EORI. W ten sposób unikasz ewentualnych błędów, a tym samym oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy. Zapraszamy do zapoznania się ze świadczonymi usługami.

Czym jest numer EORI?

Warto zacząć od wyjaśnienia, czym jest numer EORI. Zawiera skrót nazwy państwa (PL), numer NIP wnioskodawcy i pięć zer na końcu. Aby go uzyskać, niezbędne jest założenie konta na platformie PUESC oraz złożenie wniosku w celu nadania numeru ID SISC. W kolejnym etapie należy wygenerować certyfikat celny, a w ostatnim – zarejestrować podmiot gospodarczy w SISC. Proces jest skomplikowany i czasochłonny, przez co łatwo popełnić w nim szereg błędów. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują fachowe doradztwo każdemu, kto chce uzyskać numer EORI. Działamy szybko i sprawnie, a wszystkie wykonywane przez nas czynności są zgodne z obowiązującymi przepisami, które śledzimy na bieżąco. Jesteśmy firmą godną zaufania, co może potwierdzić szerokie grono naszych dotychczasowych klientów. Zarówno w teorii, jak i z bogatej praktyki doskonale wiemy, jak prawidłowo i skutecznie powinna przebiegać rejestracji EORI i możemy zaproponować profesjonalną pomoc w tym zakresie.

Każdy importer czy eksporter, który prowadzi wymianę z krajami poza unijnymi powinien być zarejestrowany w systemie EORI.

Wyrobienie numeru można zlecić naszej firmie.


Do wyboru mają Państwo 7 opcji* **:

  • Standard do 30 dni roboczych
  • Standard plus do 20 dni roboczych
  • Przyspieszony do 10 dni roboczych
  • Ekspress do 5 dni roboczych
  • VIP 48 h – numer w maksymalnie 48h w dni robocze (7:00-14:00)
  • VIP 24 h – numer w maksymalnie 24h w dni robocze (7:00-14:00)
  • VIP 5 h – numer w maksymalnie 5h w dni robocze (zamówienie maksymalnie do godziny 12:00)

* Do rejestracji EORI potrzebujemy skanu i oryginału UPOWAŻNIENIA oraz skan KRS lub CEIDG a w przypadku Spółek Cywilnych – skan umowy spółki.

Skan PILNIE proszę przesłać na adres biuro@akcyza.org a oryginał kurierem lub pocztą na adres AKCYZA-VIP-ZONE REJESTRACJA POJAZDÓW ul. Postępu 13, 02-676 Warszawa lub inny podany przez pracownika jeżeli dokument musi trafić bezpośrednio do urzędu.

Aby przesłać do nas pełnomocnictwo można także skorzystać z naszego kuriera w cenie tylko 30 zł netto który dojedzie w najdalszy zakątek Polski.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

503 606 625 i 791 343 252

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
** czas liczony od otrzymania oryginału upoważnienia