Najlepszy dojazd do Akcyza-Vip-Zone Rejestracja Pojazdów z centrum Warszawy

Dojazd samochodem, skuterem, motorem:

Z centrum Warszawy na Puławską

Aby dotrzeć do Akcyza-Vip-Zone, z centrum Warszawy udaj się w kierunku Piaseczna, korzystając z ulicy Puławskiej. Kiedy dotrzesz do stacji metra Wilanowska, skręć w prawo na ulicę Aleja Wilanowska.

Dalej ulicami Warszawy

Kontynuuj jazdę prosto Aleją Wilanowską, mijając ulicę Modzelewskiego (obecnie Kaczmarskiego), aż dojdziesz do ronda przy Galerii Mokotów. Na rondzie skręć w lewo w ulicę Rzymowskiego (obecnie Gintrowskiego), a następnie ulicą Cybernetyki. Skręć w prawo na ulicę Wynalazek, a następnie na ulicę Marynarską. Skręć w pierwszą ulicę po prawej stronie, czyli ulicę Postępu.

Parking i wejście

Znajdziesz nasz parking z oznaczeniem “Akcyza-Vip-Zone”. Parking dla naszych klientów jest bezpłatny! Wejście pierwsze z dużym czerwonym kółkiem na drzwiach rozsuwanych. Po prawej stronie znajdziesz recepcję, a nad wejściem logo Akcyza-Vip-Zone. Obok wejścia znajduje się winda. Wjedź nią na 2 piętro. Po wyjściu z windy skręć w prawo, a pierwsze drzwi po prawej stronie to nasza Agencja Celna Akcyza-Zone. Witamy Cię serdecznie!

Lokalizacja:

Nasza firma mieści się w biznesowym centrum Warszawy na Warszawskim Mokotowie – Służewcu Biznesowym, jednym z najbardziej dynamicznych obszarów biznesowych w Polsce. Położenie naszej siedziby blisko Galerii Mokotów sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla naszych klientów zarówno z samego centrum Warszawy, jak i z okolicznych dzielnic.

Dojazd komunikacją miejską:

Tramwaje:

  • Tramwaj nr 17: Zatrzymuje się na przystanku Postępu i jedzie przez Dworzec Centralny.
  • Tramwaj nr. 18: Zatrzymuje się na przystanku Postępu i jedzie przez Centrum.
  • Tramwaj nr. 31: Zatrzymuje się na przystanku Postępu i jedzie przez Centrum.

Autobusy:

  • Autobus nr 189: Zatrzymuje się na przystanku Postępu i jeździ trasą Osiedle Górczewska – Sadyba.
  • Autobus nr 401: Zatrzymuje się na przystanku Postępu i jeździ trasą Ursus Niedźwiadek – Ursynów Południowy.
  • Autobus nr 402: Zatrzymuje się na przystanku Postępu i jeździ trasą Wynalazek – Marysin.
  • Autobus nr 504: Zatrzymuje się na przystanku Postępu i jeździ trasą Dworzec Centralny – Osiedle Kabaty.

Dojazd GRATIS!

Nie zapomnij, że nasi konsultanci mogą także bezpłatnie odebrać dokumenty bezpośrednio u Ciebie. Wystarczy, że zadzwonisz pod jeden z naszych numerów kontaktowych: 22-373-58-00, 503-606-625 lub 791-343-252, i umówisz się na dogodny termin.

ZAPRASZAMY!

Nie zwlekaj! Sprawdź już teraz, jak do nas dojechać, korzystając z stron www.jakdojade.pl oraz www.ztm.waw.pl. Zapraszamy do Akcyza-Vip-Zone, gdzie obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie, a dojazd jest łatwy i wygodny.