Jak do nas trafić ?

Najkrótsza droga z centrum Warszawy:

  1. samochodem, skuterem, motorem 🙂

Jedź ul. Puławską w kierunku Piaseczna.
Przy stacji metra Wilanowska skręć w prawo w ul. Aleja Wilanowska.
Aleją Wilanowską jedź prosto, miniesz ulicę Modzelewskiego (teraz. Kaczmarskiego) aż do ronda (po prawej stronie Galeria Mokotów)  na rondzie skręcasz w lewo w Rzymowskiego (teraz. Gintrowskiego). Kolejna ulica to Cybernetyki w którą skręcasz w prawo  i jedziesz do ulicy Wynalazek. Dojeżdżasz do Marynarskiej i skręcasz w nią w prawo. Jadąc cały czas prawym pasem skręcasz w pierwszą ulicę w prawo, czyli Postępu – skręć w prawo na podjazd a szlaban otworzy się automatycznie. Parking dla Naszych klientów jest bezpłatny, zajmij wolne miejsce ze znaczkiem Akcyza-Zone.

Są dostępne 2 wejścia. Od parkingu mieszczące się po lewej stronie budynku, oraz od strony ul. Marynarskiej (to ta 4 pasmowa gdzie jeżdżą tramwaje). Wejście pierwsze z dużym czerwonym kółkiem na drzwiach rozsuwanych, po lewej stronie będzie recepcja a na przeciwko wejścia, winda. Tą windą wjedź na 2 piętro. Po wyjściu z windy na prawo, pierwsze drzwi (pokój nr. 1) to Agencja Celna Akcyza-Zone. Witamy!

 2.    Dojazd komunikacją miejską:

 

tramwaj nr. 18  – (jedzie przez Centrum) przystanek Postępu

tramwaj nr. 31 – (jedzie przez Centrum) przystanek Postępu

tramwaj nr 17 (jedzie przez Dworzec Centralny) – przystanek Postępu

Wysiadają Państwo na przystanku Postępu i przechodzą na drugą stronę ulicy Marynarskiej. Wejście pierwsze z dużym czerwonym kółkiem na drzwiach rozsuwanych, po lewej stronie będzie recepcja a na przeciwko wejścia, winda. Tą windą wjedźcie na 2 piętro. Po wyjściu z windy na prawo, pierwsze drzwi (pokój nr. 1) to Agencja Celna Akcyza-Zone. Witamy!

 

3.   Dojazd GRATIS !

Pamiętajcie Państwo że to nasi konsultanci mogą przyjechać do Państwa bezpłatnie po odbiór dokumentów i już z zarejestrowanymi tablicami do Państwa ! Wystarczy 1 telefon 22-373-58-00, 503-606-625, 791-343-252.

ZAPRASZAMY !

 

Zawsze najkorzystniejszy dojazd możesz sprawdzić na stronie:www.jakdojade.pl i www.ztm.waw.pl