jak do nas trafić ?

Najkrótsza droga z centrum Warszawy:

  1. samochodem, skuterem, motorem 🙂

Jedź ul. Puławską w kierunku Piaseczna.
Przy stacji metra Wilanowska skreć w prawo w ul. Aleja Wilanowska
Aleją WIlanowską jedź prosto, miniesz ulicę Modzelewskiego i w kolejną dużą Wołoską (po prawej stronie Galeria Mokotów)  na rondzie skręcasz w lewo. Kolejna ulica to Cybernetyki na której skręcasz w prawo  i jedziesz do ronda. Na rondzie skręcasz w prawo w ul. Postępu, oraz trzymasz się lewego pasa. Za ok 200 metrów przed światłami zobaczysz długi niebieski parkan naszego budynku, skręć w lewo na podjazd i ochronie powiedz że jedziesz do Agencji Celnej „Akcyza-Zone”, oraz zapytaj którym wejściem od strony parkingu się do nas dostać.

Jeżeli chcesz wejść od strony ulicy Marynarskiej  to wejdź do budynku od strony ul. Marynarskiej (to ta 4 pasmowa gdzie jeżdżą tramwaje). Wejście pierwsze z dużym czerwonym kółkiem na drzwiach rozsuwanych, po lewej stronie będzie recepcja a na przeciwko wejścia, winda. Tą windą wjedź na 2 piętro. Po wyjściu z windy na prawo, pierwsze drzwi (pokój nr. 1) to Agencja Celna Akcyza-Zone. Witamy.

 2.    Dojazd komunikacją miejską:

 

tramwaj nr. 18 (jedzie przez Centrum) przesiadka na przystanku WORONICZA do „31”

tramwaj nr. 31 (jedzie przez Metro Wilanowska) jedyny który dojeżdża bezpośrednio do przystanku RZYMOWSKIEGO

tramwaj nr 17 (jedzie przez Dworzec Centralny) przesiadka na przystanku WORONICZA do „31”

Wysiadają Państwo na przystanku RZYMOWSKIEGO i idą piechotką do przodu 5 minut, na skrzyżowaniu po lewej stronie będziecie widzieli budynek ENCO w którym mieści się nasza firma. Wejście pierwsze z dużym czerwonym kółkiem na drzwiach rozsuwanych, po lewej stronie będzie recepcja a na przeciwko wejścia, winda. Tą windą wjedź na 2 piętro. Po wyjściu z windy na prawo, pierwsze drzwi (pokój nr. 1) to Agencja Celna Akcyza-Zone. Witamy.

 

3.   Dojazd GRATIS !

Pamiętajcie Państwo że to nasi konsultanci mogą przyjechać do Państwa bezpłatnie po odbiór dokumentów i przyjechać już z polskimi zarejestrowanymi tablicami do Państwa ! Wystarczy 1 telefon 22-373-58-00, 503-606-625, 791-343-252.

ZAPRASZAMY !

 

Zawsze najkorzystniejszy dojazd możesz sprawdzić na stronie:www.jakdojade.pl i www.ztm.waw.pl